оп

20 грудня в рамках проведення Дня учасника АТО та орієнтації на службу за контрактом на базі відділу сприяння зайнятості в Заводському районі Миколаївського міського центру зайнятості було проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участю представників Державної Прикордонної служби України.

«Служба на кордоні – привілей самих мужніх та гідних!» – саме під таким гаслом була проведена презентація військової частини, яка запрошує на контрактну службу.

Представник в/ч розповів присутнім про контрактну службу про її переваги для громадян: речове забезпечення, отримання житла за рахунок держави, безоплатна кваліфікована медична допомога, право на санаторно-курортне лікування та відпочинок, отримання освіти у вишах без відриву від проходження служби. Ознайомили з порядком відбору громадян України на військову службу за контрактом та умовами проходження служби, про професії та вакансії, які потрібно укомплектувати, рівнем грошового забезпечення, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців та їхніх родин.

У заході взяли участь 16 безробітних, серед яких були демобілізовані учасники АТО. В результаті зустрічі деякі безробітні виявили зацікавленість до пропозиції та обмінялися координатами з представниками військової частини для проходження подальших співбесід.

Миколаївський міський центр зайнятості