Сьогодні, 18 червня, на базі Дитячого оздоровчого табору «Дельфін»в с. Мала Корениха відбулось виїзне засідання Клубу професіоналів в рамках профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю». Серед спікерів були представники вибухотехнічного відділу Головного управління Національної Поліції в Миколаївській області та Миколаївського професійного ліцею сфери послуг.
18.06.2018
Протягом навчального року в містах та районах Миколаївської області проходив ІІ етап профорієнтаційного проекту «PROF-TEST», започаткованого Миколаївським обласним центром зайнятості. Сама ідея проекту полягає в апробації старшокласниками професій, які вони для себе обирають на майбутнє, на підприємствах, в організаціях під наглядом представників професійного напряму.
07.06.2018
31 травня в Одесі в рамках Ukrainian Ports Forum 2018 відбулася важлива подія - HR-конференція Ukrainian Ports: People Agenda. Це перша галузева HR-конференція, фокус якої зосереджено на ефективному розвитку фахівців портової сфери в період реформ. З боку органів влади серед спікерів Форуму – Віце Прем'єр-міністр України Володимир Кістіон, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс.
01.06.2018
Сьогодні, 14 червня, в Миколаївському обласному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця - Філії "Переробний комплекс" ТОВ "Вінницька птахофабрика". Участь в заході взяли близько 200 шукачів роботи регіону, більшість з них підключилися до студії за допомогою онлайн-зв’язку.
14.06.2018
З метою знайомства учнів з професійним різноманіттям, введенням у світ професій Миколаївською обласною службою зайнятості восьмий рік поспіль протягом квітня-травня проводиться профорієнтаційна акція «Миколаївщина професійна», в рамках якої організовуються різнопланові профорієнтаційні заходи для учнівської молоді, батьків, педагогічних працівників.
04.06.2018
На базі Одеського  центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проходив триденний всеукраїнський семінар-навчання «Впровадження елементів дуального та дистанційного навчання, індивідуальної форми навчання на виробництві в умовах модернізації державної служби зайнятості: досвід регіональних центрів зайнятостіта центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», в якому взяла участь начальник відділу організації профначання ОЦЗ Луїза Вініченко.
01.06.2018